Prios

Vi leverer skreddersydde løsninger og tjenester over hele landet, og deltar i flere internasjonale prosjekter.

Prios er et forskningsbasert selskap etablert av flere samarbeidende kompetansemiljøer.
Vårt hovedfokus er prosjektledelse, bedriftsrådgivning, innovasjonsprosesser, opplæring og programvareutvikling.

Prios som forskningssenter har som mål å implementere ideen om livslang læring, støtte og gjennomføre utviklingsprosjekter.
Vi støtter alle som ønsker å utvikle talentet sitt, friske opp kunnskapen, forbedre virksomheten, trenger nye eller bedre digitale verktøy eller har ideer som trenger støtte for å bli oppfylt.

Nyheter


Prosjekter & Tjenester

Sertifisert opplæringsinstitusjon

Prios er internasjonalt sertifisert som opplæringsinstitusjon. Dette innebærer at våre kurs og utdanninger holder god kvalitet i alle faser.


Medarbeidere

Ledelse

Forskning

Software utvikling

Petter Grøttheim
Fullstack Utvikler
petter@priossoftware.no
Bjørn E. Rodal
Fullstack Utvikler
bjorn@priossoftware.no
Pål K. Øien
Fullstack Utvikler
pk@priossoftware.no
Simen Ness
Web App Utvikler
simen@priossoftware.no
Espen S. Johnsen
Embedded Utvikler
espen@priossoftware.no
Erlend Brønseth
Frontend Utvikler
erlend@priossoftware.no
Sivert Berg
Frontend Utvikler og Fotograf
sivert@priossoftware.no
Tom R. Andresen
UI/UX Designer
tom@priossoftware.no

Lærere

Monica B Langli
Yrkesfaglærer
Marte Sakariassen
Språklærer
Trine Blengsli Kjøsnes
Norsklærer
Lars Ove Moe
Basiskompetanse lærer
Cato Berg
Basiskompetanse lærer
Berit Øien
Basiskompetanse lærer

Rådgivning og salg

Rune Holmlimo
Bedrifts- og HMS rådgiver
Christina Hedin
Business-to-Business Selger
Birger Elvestad
Seniorrådgiver og -veileder
Karl Johan Johansen
Seniorrådgiver og -veileder

Samarbeidspartnere

Prios Kompetanse AS
Jæktskippergata 8
7725 Steinkjer

Norge

© 2020 - Prios Kompetanse -   av Prios Software